Sizi Arayalım

Biz Kimiz

Adorel

Adorel

Biz Kimiz

Son teknoloji

Bilişim ve Güvenlik sistemleri alanda teknolojiden tasarıma, stratejiden, operasyona kadarki süreçte her türlü hizmeti veren ADOREL Bilişim çalışanları bireylerin ve şirketlerin yaşam tarzını da etkileyecektir.

İstikrarlı Hizmet

Geleceğe sağlam emin adımlarla yürüdüklerini ifade eden ADOREL Bilişim çalışanları her operasyonda görevlerini eksiksiz olarak yerine getiriyorlar.

Tecrübeli Personel

Müşteri talepleri, uygunluk denetimleri, yetkinlik ve eğitim, risk ve kontrol edilebilen verilerle ADOREL bilişim çalışanları en iyi hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

Sorumluluk

ADOREL Bilişim'in çalışanları, yerine getirilmesi gereken görevlerle ve zamanında yapılması gereken işlerle, sektörün öncü firması olmak için çalışmaktadır.

1995 yılında Erzurum da kurulmuş olan Adorel Elektronik sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni Elektronik teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek Elektronik sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2010 yılından beri Ankara da Faaliyetlerine devam etmektedir , kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Elektronik dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye her bölgesinde Dünyanın da birkaç ülkesinde de ; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Adorel in bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Adorel ailesi tüm Üretim ve projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.