Sizi Arayalım

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın algılama sistemleri, en erken aşamada herhangi bir yangını tespit etmek, insanları uyarmak ve tahliye etmek ve yangın söndürme birimlerini bilgilendirmek için binalara kurulan güvenlik sistemleridir.
Projelerinde yangın sistemlerini yenilikçi teknolojilerle kullanarak insanları ve binaları koruyan bir sistem sunmaktadır.

Adorel Müşteri istekleri doğrultusunda ve bina yönetmeliklerine ve standartlarına uygun olarak tasarlanan yangın alarm sistemi projeleri, satış öncesi ve satış sonrası denetleme hizmetleri ile birlikte müşterilere öncelikli olarak sunulmaktadır.

Adorel'in projelerinde kullandığı ergonomik ve etkili yangın alarm sistemleri, havaalanları, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, üniversiteler ve rezidanslar gibi her türlü binanın entegrasyon taleplerini artırmak için uygundur.

Binanın yangın riskini azaltan ve güvenlik personeli için yönetim kolaylığı sağlayan yangın alarm sistemi yazılımı ile binalardaki tüm yangın bölgelerini izleyebilir ve gelen alarmları bir ekran veya bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz.