Sizi Arayalım

Kamera Sistemleri

Kapalı Devre Kamera Sistemleri, ev, ofis, şehir izleme, petrol hatları, stadyumlar ve havaalanları gibi projeler neredeyse sınırsız kullanım alanına sahiptir ve elektronik güvenlik sistemleri sektörünün lokomotifi konumundadır.
Güvenlik kameralarının önemini günümüzde yadsıyamayız. Kamuya açık alanlarda, sokaklarda, AVM ‘ lerde kameraların kullanılması şehir güvenliği açısından büyük önem taşır.

Bir çok ahlaka aykırı durumlar, yasadışı ve antisosyal olaylar bu kameralar sayesinde aydınlanır ve suçluların yakalanması kolaylaşır.
Özellikle çalışma alanlarınız için güvenlik kamerası taktırmanız size ciddi kazançlar sağlayabilir.

Kamera güvenlik sistemleri çalışanların güvenliği ve soygunların yanı sıra çalışanların verimliliğini de artırır. Çünkü günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi olan çalışan hırsızlığı konusunda kameraların caydırıcı özelliğini göz ardı etmemek gerekir.
Günümüzün en yüksek güvenlik taleplerinin ötesine geçen ve güvenliğin ötesinde net iş avantajları sunan akıllı çözümler geliştirmek için teknolojinin sınırlarını sürekli olarak zorluyoruz.

Güvenlik için mantıklı bir sonraki adımın, müşterilerin bu büyük miktarda video verisini yeniden kullanmaya başlaması için verileri yorumlamasını sağlamak olduğuna inanıyoruz.
Video verilerini doğrudan kaynakta yorumlama yeteneği ile güvenlik düzeylerini önemli ölçüde artırmanın yanı sıra net iş avantajları da sunar.