Yüksek Kapasiteli Tesislerde Akıllı Kablosuz Merkezi Isıtma Yönetim Sistemi Otomasyonuyla, ısı merkezine ait her türlü donanımın takip ve yönetimi yapılabilmektedir.

Sistemdeki gidiş-dönüş su sıcaklıkları, basınç değerleri, brülörlerin çalışma süreleri, termostat değerlerinin takibi, kazanın ortalama kullandığı ve yakıt tankındaki yakıt miktarının ölçümü yapılabilmektedir.

Yüksek Kapasiteli Tesislerde Akıllı Kablosuz Merkezi Isıtma Yönetim Sistemin denetim ve yönetimi, ürüne özel tasarlanmış bir yazılım vasıtasıyla yapılmaktadır.

Yine bu yazılım yardımıyla, sistemle ilgili tüm bilgileri veri tabanında saklama, geçmişe dönük inceleme ve raporlama imkanı bulunmaktadır.

Önceden belirlenen çalışma basıncı dışına çıkıldığında, Yüksek Kapasiteli Tesislerde Akıllı Kablosuz Merkezi Isıtma Yönetim Sistemi Otomasyonu tarafından sistem durdurulabilmektedir. Dış ortam hava sıcaklığına göre, sistem otomatik olarak devreye girip, çıkmaktadır.

Sistem belirlenen ısı aralığında ve belirli zamanlarda otomatik olarak çalışabilmektedir.

Sisteme eklenecek tüm sensör tipleriyle uyumlu çalışabilmektedir.

Yüksek Kapasiteli Tesislerde Akıllı Kablosuz Merkezi Isıtma Yönetim Sistemi kontrol merkezinden, ısıtma sistemine ait seçilen noktanın verileri anlık olarak izlenebilmekte, olası arıza durumlarını sistem kontrol merkezine iletebilmekte ve ihtiyaç duyulan ayarlamaları uzaktan yapılabilmektedir. Kazan dairesine konulacak IP Kamera ile tek merkezden bütün noktaları aynı ekrandan izleyebilme imkânı bulunmaktadır.

Kazan dairesine yerleştirilecek Kablosuz Duman ve Isı Detektörleri vasıtasıyla oluşabilecek kazalara karşı önlem de alınabilmektedir.


Tecrübeli ve profesyonel ADOREL ekibinin, 7,24 sizlere hizmet vermek, en önde tuttuğu politikasıdır.

,