Sizi Arayalım

Servis ve Yerinde Bakım Hizmetleri

Servis ve Yerinde Bakım Hizmetleri

Yerinde Teknik Servis:
Adorel Bilişim tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılarak bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri / düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır.

Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar:
Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır

Uzaktan Teknik Destek:
Uzaktan Destek, Adorel Bilişim ‘in siz müşterilerinden oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

Danışmanlık:
Adorel Bilişim , firmanızı teknolojideki sizi ilgilendirebilecek yeni gelişmelerden, sizin için yararlı olabilecek kampanyalardan sürekli haberdar edecek. Firmanızın daha verimli, güvenli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunacak. IT alanındaki projelerinizde proje yöneticiliği yapacaktır.

Başlıca Hizmet Türlerimiz Aşağıdaki Gibidir
- Baraj Erken Uyarı Sistemleri
- Güneş Enerjisi Bakım Hizmetleri
- Fiber Alt Yapı Hizmetleri
- Kamera Sistemleri Bakım Hizmetleri
- Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri
- Personel Takip Sistem Bakımları
- Network Alt Yapı Hizmetleri
- Yapısal Kablolama ve Alt Yapı Hizmetleri