Kablosuz ve video analitik sistem sayesinde sınır güvenliği,  izleme istasyonları ile kontrol edilmek istenen geniş ölçekli alanlar için tasarlanmış bir sınır ikaz erken uyarı ve güvenlik sistemidir. Kablosuz sınır erken uyarı sistemi alışılagelmiş çözümler  haricinde her projeye göre farklı üretim ve sistem kurulumları yapmaktayız.

Sınır erken uyarı sistemimizin çeşitliliği sayesinde, az sayıda ürün ile büyük alanları kontrol altına almak mümkün olmaktadır. Sınır erken uyarı  sisteminde zifiri karanlık, yağmurlu, karlı, aşırı güneşli ve bulutlu olan ortamlara göre de çözümlerimiz bulunmatadır.

IP ya da termal kameralarla çalışabilecek bir video analitik sistemi ile de çözümler sunarak, piyasanın farklı ihtiyaçlarına uygun sistemler  geliştirmiş olmaktayız. Kablosuz sınır erken uyarı sistemi kullanım açısından çok basit bir ara yüze sahiptir. Uzaktan bakım, merkezi izleme istasyonuyla hızlı iletişim ve sistemin düzgün çalışmasını sağlaması için en son teknolojilerle donatılmıştır.

ADOREL Kablosuz Sınır Erken Uyarı Sistemini bünyelerine katmış tüm kurum ve kuruluşlar, bilhassa savunma sanayi, sınır karakolları, güvenlik ve emniyet birlikleri bu teknolojinin kendilerine katdığı önemi görmüş ve sonuçlarını en etkin biçimde almaktadırlar.


Tecrübeli ve profesyonel ADOREL ekibinin, 7,24 sizlere hizmet vermek, en önde tuttuğu politikasıdır.

,