Sistem, park ve sürüş esnasında gelişebilecek olayları kayıt altına almayı hedeflemektedir. Toplu taşıma araçları, otobüs, okul servisi, iş makineleri, polis araçları veya kamuya ait tüm araçlara takılabilen bir sistemdir.

Araç içine takılacak olan kameralar sayesinde aracın ön, arka veya iç kısmından gelen görüntüler bir disk içinde depolanmakta olup, kullanıcılar uzaktan erişim ile araç içinde görüntüleri izleyebilir veya geçmişe yönelik görüntüleri oynatabilirler. Web ve mobil aygıtlardan 7/24 kesintisiz olarak bağlanabilirler.

Mobil Araç içi DVR Kayıt cihazı ile tüm ayrıntılar kaydedilir. 4.5G /5G ile izleme ve GPS üzerinden araç takip sistemi ile konum bilgisi alınabilmektedir.

Araç içi kayıt cihazları sadece görüntü kaydı yapmakla kalmaz, ayrıca araç takip sistemi ile entegre olarak çalışabilmektedir. Kullanıcılar araç takip sistemi yazılımı üzerinden araçlarını takip edebilir. Ekran üzerinde bulunan araç detaylarından araç içi görüntüleri izleyebilirler. Hem aracın bulunduğu noktadaki konum bilgisi, hem de o noktanın görüntüsü kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kullanıcılar geçmişe dönük görüntü ve araç takip raporlarına ulaşabilirler.


Tecrübeli ve profesyonel ADOREL ekibinin, 7,24 sizlere hizmet vermek, en önde tuttuğu politikasıdır.

,